Кращі військові комісаріати та працівників військкоматів області відзначили за підсумками поточного року.

19 грудня у Житомирі підвели результати службової діяльності Житомирського обласного та районних і міських військових комісаріатів за 2017 рік.

Привітали та вручили нагороди найкращим заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

За підсумками року відзначили кращих фахівців з районних і міських комісаріатів за різними напрямками діяльності. Серед нагороджених представник Малинського ОМВК – майор Косс Микола Леонідович.

За результатами підсумків бойової, мобілізаційної готовності та службової діяльності за 2017 рік серед районних і міських військових комісаріатів області Малинський об’єднаний міський військкомат зайняв 5 місце.