Найпочесніше звання «Мати-героїня» удостоєні двоє жінок Малинського району

Державні нагороди жінкам району – Яхнівській Алефтині Іванівні із Скуратів та Костенко Оксані Іванівні із Нових Вороб’їв – вручив голова районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук напередодні новорічних свят. За материнську самовідданість, народження і виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України Петра Порошенка від 07 грудня № 409/2017 цим багатодітним мамам присвоєне почесне звання "Мати-героїня”.

Яхнівська Алефтина Іванівна народила та виховала 5 дітей, серед яких син Олександр, що віддав своє життя за свободу та незалежність нашої держави, ставши гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Особливої поваги заслуговує і Костенко Оксана Іванівна, матір 8-ми дітей. Адже такі сім’ї - унікальна цінність та надзвичайна гордість України.

«Ця відзнака – борг держави перед матерями, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, це ода материнству та шана жінкам, які є честю й славою Малинщини» - зазначив керівник району.

Свої вітання матерям-героїням також передав народний депутат України Павло Дзюблик.

У 2017 році троє жінок району отримали почесне звання «Мати-героїня», а загалом з 2007 року таке звання присвоєно 204 жінкам, які проживають в селах та селищах Малинщини.