16 учнів захищали свої наукові роботи на І етапі конкурсу МАН України

22 січня 2017 р. проведений І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малинського районного наукового товариства МАН України.

Згідно поданих матеріалів до захисту науково-дослідницьких робіт допущені 16 учасників з 8 навчальних закладів району, а саме: Малинівського, Пиріжківського, Недашківського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІІ ст.», Гранітнянської та Українківської ЗОШ І-ІІІ ст., Ворсівського НВК «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ст.», Слобідської та Щербатівської ЗОШ І-ІІ ст.

Роботи було представлено у 9 відділеннях:історії (4 роботи), хімії та біології (1 робота), екології та аграрних наук (1 робота), літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (2 роботи), фізики і астрономії (2 роботи), математики (1 робота), мовознавства (1 робота), наук про землю (3 роботи), філософії та суспільствознавства (1 робота).

Загалом переможцями І етапу визначено 10 учасників, 5-ро з яких представлятимуть Малинський район на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малинського районного наукового товариства МАН України. Це Лісовська Ольга (секція «медицина»), Горшеніна Дарина (секція «лісознавство»), Шкляр Максим (секція «українська література») – учні Малинівського НВК, Литвиненко Ольга (секція «астрономія та астрофізика») і Дубровська Вікторія (секція «правознавство») з Недашківського НВК та Гранітнянської ЗОШ відповідно.