Шановні жителі Малинщини!

Прийміть сердечні вітання з Новим 2018 роком!

Рік, що минає, став для України часом нелегких випробувань, важливих змін, був насичений подіями, втратами й здобутками, щоденною напруженою працею. Усі ми — кожен з нас — гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги:  працювали та вчилися, долали негаразди та допомагали іншим.

Новий рік – це крок у майбутнє, час надій і сподівань. Наші спільні зусилля, відповідальність за обрану справу, самовідданий труд та любов до рідної землі — запорука подальшого розвитку та успіху нашої держави.

Напередодні Нового року бажаю усім здоров'я й довголіття, благополуччя й сімейної злагоди! Нехай 2018-й рік увійде у кожний дім щедрим на добрі, радісні події, збереже й зміцнить дух і єдність народу, і головне – подарує усім мирне небо!

Щедрого Нового року та веселих новорічних свят!

З повагою та найкращими побажаннями

Голова Малинської районної

державної адміністрації                                  Дмитрій Кисельчук