Ігор Гундич відвідав РБК, який планують реконструювати у 2018 році за кошти ДФРР

Реконструкцію районного будинку культури у Малині районна рада та РДА подали на конкурс проектів, які можуть бути реалізовані за кошти ДФРР у 2018 році.

Наймасштабніші проекти, подані на конкурс, оглядає особисто голова ОДА Ігор Гундич, аби впевнитися, що об’єкт дійсно необхідний громаді і може бути профінансований за рахунок коштів ДФРР.

Під час робочої поїздки 24 січня до м. Малин керівник області поспілкувався із колективом районного будинку культури та оглянув об’єкт.

«Малин – це місто обласного значення. І не дуже приємно, що будинок культури у такому стані. Будівля, яка була побудована у 1927 році, вже пережила не одне покоління. Я буду переконувати членів комісії у необхідності реалізації цього проекту, оскільки це заклад культури, який відвідують жителі всього району. Впевнений, що спільними зусиллями з місцевою владою, депутатами ми зможемо цей будинок культури відновити, і у ньому й надалі з радістю будуть займатися і діти, і дорослі», – зазначив Ігор Гундич.

Він також наголосив, що під час реконструкції будинку культури необхідно враховувати все – сучасний вигляд, доступ маломобільних груп населення, комфортні умови, встановлення обладнання.

«За підтримки Президента України та Уряду ми маємо сьогодні можливість за кошти ДФРР змінювати нашу область на краще. Будинок культури може стати ще одним символом змін на Житомирщині. Коли ми беремося за об’єкт, то ми його зробимо. Сучасним і комфортним», – підкреслив Ігор Гундич.

Зал районного будинку культури розрахований на 450 місць, ще 100 місць є на балконі. На сьогодні приміщення у аварійному стані.

Загальна вартість проекту – понад 10 млн грн.