6 лютого Дмитрій Кисельчук відвідав Морозівську сільську раду

Морозівська сільська рада – одна з найвіддаленіших та найбільших за територією сільських рад району, до складу якої входить 8 населених пунктів району. Із об’єктів соціальної інфраструктури на території сільської ради функціонують школа І-ІІ ст., фельдшерський пункт, дві бібліотеки та два сільські клуби. Всі ці заклади утримуються за рахунок місцевого та районного бюджетів. А тому саме обговорення з Морозівським сільським головою напрямків та підходів до формування місцевого бюджету, пошук резервів його наповнення стали основною метою робочої поїздки голови райдержадміністрації Дмитрія Кисельчука у Морозівку.

Місцеві мешканці звернулися до Дмитрія Васильовича щодо сприяння в обмеженні руху лісовозів територією сіл, пенсійного забезпечення, виконання соціальних угод мисливськими господарствами.

Також очільник району відвідав Морозівську ЗОШ, де з директором навчального закладу узгодили деякі питання організації навчального процесу, а саме: підвозу дітей і вчителів до школи, поновлення матеріальної бази класів, дотримання температурного режиму та забезпечення паливом.