Дмитрій Кисельчук: Ми працюємо над завданнями, які ставляться на загальнодержавному рівні

7 лютого 2018 року керівники району – голова райдержадміністрації Дмитрій Кисельчук та голова районної ради Михайло Левковець, провели нараду з сільськими та селищним головами за участі головного лікаря КЗ «ММЦПМСД», керівників структурних підрозділів РДА, представників податкової інспекції та центру зайнятості.

Першим питанням, яке розглядалось на нараді, – стан впровадження в життя концепції реформування системи охорони здоров’я на території Малинського району. Учасниками наради обговорені основні шляхи запровадження реформи охорони здоров’я в районі та варіанти вирішення проблемних питань. На даному етапі в очільників територіальних громад більше запитань ніж відповідей, а тому головний лікар КЗ «ММЦПМСД» Олександр Андрєйцев намагався донести до кожного суть реформи, основні положення та першочергові кроки її реалізації.

Про стан виконання районного та сільських бюджетів за січень 2018 року інформував перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Кучинський. За словами посадовця, основним завданням є раціональний розподіл коштів, ефективне використання коштів впродовж року та пошук резервів наповнення місцевих бюджетів.

Дотично до питання щодо наповнення бюджету розглядалося питання про дотримання норм податкового законодавства щодо правильності обчислення та повноти сплати до відповідних місцевих бюджетів земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Ще однією темою порядку денного наради було питання утримання та ремонту автомобільних доріг Малинського району у 2018 році. Начальник управління містобудування, архітектури та ЖКГ райдержадміністрації Олександр Осадчий, який доповідав по даному питанню, запропонував головам місцевих рад розробити та прийняти програми утримання доріг. Така практика себе виправдовує, адже відповідні програми вже з минулого року успішно діють у Слобідській, Любовицькій та Морозівській сільських радах.

Підвищення рівня зайнятості населення району через створення нових робочих місць – також пряме і безпосереднє джерело наповнення бюджетів. Про це та про залучення безробітних осіб до громадських робіт, проведення паспортизації населених пунктів, надання пропозицій до районної Програми зайнятості населення сільських, селищних рад наголосила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Малинського міського центру зайнятості Алефтина Панасюк.

До голів територіальних громад з пропозицією про співпрацю звернувся начальник Малинського відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУ Національної поліції у Житомирській області Гайовий О.М.