За кубок «Пам’ять» змагалися футболісти 7 навчальних закладів району

08 лютого відбувся традиційний турнір з міні-футболу «Пам’ять» серед збірних команд шкіл району . За перемогу змагалися юні футболісти з Українківської, Ворсівської, Гранітненської, Владівської, Луківської ЗОШ, Пиріжківського та Новороб’ївського НВК.

Побажали спортивних перемог та гарної гри присутнім начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Барановська та голова Спілки ветеранів афганської війни Андрій Будник.

На позитивний результат грали всі команди, але кубок переможця здобула команда Гранітнянської ЗОШ, на ІІ місці – Луківська ЗОШ, а третю сходинку посіла Ворсівська ЗОШ.

У номінації «Кращий воротар» нагороджено Миколу Андрійчука, «Кращим захисником» став учень Владівської ЗОШ Максим Василенко, в номінації «Кращий гравець» перемогу отримав Максим Кириченко (Луківська ЗОШ).

Команди-переможці нагороджені кубком, медалями, грамотами та солодкими подарунками.