Підведені підсумки роботи у 2017 році та визначенні завдання на 2018 рік у сфері ЦЗ

Перший заступник голови райдержадміністрації - перший заступник голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олексій Кучинський та головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації – відповідальний секретар комісії ТЕБ на НС Олена Мороз 8 лютого взяли участь в обласній нараді керівного складу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, на якій йшлося про  підсумки роботи у сфері цивільного захисту у 2017 році та визначення завдань на 2018 рік.

Малинська районна ланка ТП ЄДС ЦЗ області отримала позитивні оцінки своєї діяльності. І це завдяки спрацьованим діям Малинського МРВ УДСНС України у Житомирській області, органів виконачої влади та місцевого самоврядування.

На відмінно оцінено діяльність спеціалізованих служб району та формувань цивільного захисту.