До уваги учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО!

Управління праці та соціального захисту населення Малинської РДА повідомляє, що рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 874 затверджена Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області у 2018 році.

Даною програмою виділені кошти для санаторно-курортного лікування учасників АТО та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО в санаторії «Дениші».

Для отримання путівки необхідно оформити в КЗ «Малинський міськрайонний центр первинної медико-санітарної допомоги» або в лікарській амбулаторії санаторно-курортну карту за формою 072/о. З цією картою звернутися в обласну поліклініку ім. О.Ф. Гербачевського для отримання путівки в санаторій «Дениші». З собою потрібно мати оригінали та копії наступних документів:

- паспорт;

- документ, що засвідчує участь в антитерористичній операції;

- посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номеру облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті).

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Малинської районної державної адміністрації або за телефонами (04133) 5-33-18, 5-14-87