На фото - страшна правда й невигадані історії про сучасних героїв

Мабуть найбільш кривавою сторінкою у сучасній історії України, після Іловайського котлу, стали бої за Дебальцеве, які проходили з кінця липня 2014 року по лютий 2015 року.

Три роки потому, ми згадуємо ці трагічні події із щемом в душі. Уявити, що пережили тоді військовослужбовці – неможливо, як і неможливо також розділи біль тих, хто втратив тоді рідних чи побратимів.

У пам'ять про тих, хто мужньо стояв і стоїть на захисті нашої країни, у районному Будинку культури організована фотовиставка, де 15 лютого можна переглянути світлини справжніх героїв сучасності. Сказати, що фото зачіпають за живе – значить, нічого не сказати.

У пам’ятні дні прийнято говорити про хороше, про загиблих і про живих, про майбутнє, яке дає нам надію і віру, що війна закінчиться.