Герої не вмирають! Вічна пам'ять Небесній сотні!

20 лютого малинчани, учасники Революції Гідності та АТО, керівники Малинщини зібрались біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, щоб вшанувати та віддати честь незламним українцям та їхнім побратимам інших національностей, чиї душі уже на небесах.

«Спомин про загиблих Героїв Небесної сотні, Героїв АТО та їхній подвиг ми маємо берегти, адже саме пам’ять об’єднує людей у боротьбі за перемогу й мир» - зазначив голова районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук.

Під час мітингу поіменно згадали земляків, які поповнили небесний легіон захисників України перед Богом, виборюючи незалежність, цілісність   на сході нашої держави.

Емоційно, поетичними рядками про трагічні події лютого 2014 року нагадали учні другої міської школи, учасник Майдану Володимир Канюка. У глибокій скорботі за невинно убитих під час Революції Гідності, в зоні антитерористичної операції, за мир в Україні та її майбутнє помолилися у спільній молитві із військовим капеланом Леонідом Кравцем.

До пам’ятного знака Героям Небесної Сотні поклали квіти.