Дмитрій Кисельчук: ваша ініціатива – моя підтримка

Таку думку висловив голова районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук, спілкуючись з очільниками Будовороб’ївської та Старовороб’ївської громад, під час робочої поїздки  20 лютого 2018 року.

Особливу увагу голова райдержадміністрації приділив питанню використання земель – наявності укладених договорів оренди, сплаті податків та використанню земель за цільовим призначенням.

У Будо-Вороб’ях керівник району поцікавився на якому рівні знаходиться  будівництво водогінної мережі, яким чином використовуються водні об’єкти та колишні господарські приміщення, а також поспілкувався з працівниками соціальної сфери села.

З низкою питань до Дмитрія Кисельчука звернулися місцеві жителі Старих Вороб’їв, а саме щодо медичного обслуговування населення, використання землі та майна колишнього сільгосппідприємства, автобусного сполучення.

Жодне звернення посадовець не залишив без належної уваги та детального роз’яснення. І вкотре зауважив, аби забезпечити життєдіяльність району, наповнення бюджету, органи місцевого самоврядування та виконавчої влади мають працювати у тісній співпраці.