Система Prozorro заощадила кошти районного бюджету

Як відомо, усі державні замовники зобов’язані закуповувати товари та послуги на відкритих тендерах. Специфіка електронних торгів проста — відкрито все і для всіх. Тобто сьогодні кожен бажаючий може бачити, що і за скільки закуповує установа.

Наразі Малинською районною державною адміністрацією у системі електронних закупівель Prozorro розміщено більше 20 оголошень про закупівлю товарів, робіт і послуг. Таким чином за два місяці поточного року лише по відділу освіти райдержадміністрації вдалося зекономити 204756 гривень. Це майже річний бюджет Вишівської сільської ради.

Як зазначив голова районної державної адміністрації Дмитрій Кисельчук: «Це лише початок надзвичайно важливого напрямку роботи, який дозволить використовувати кошти ефективно та відкрито».