З 2 березня в Україні вступив в дію 5-денний національний план дій щодо економії газу

У зв’язку із зниженням тиску газу у транзитному газопроводі Президент Петро Порошенко закликав українців долучитися до  ініціативи Нафтогазу під назвою «Прикрути», тобто знизити температуру в приміщеннях на 1-2° С з метою економії споживання газу.

Разом з тим       Міністерство освіти і науки України рекомендувало всім закладам вищої освіти, професійно-технічної освіти, загальноосвітнім школам та дошкільним закладам, які для опалення використовують природний газ, призупинити роботу з 2 до 7 березня.

Наразі у Малинському районі   всі школи працюють у звичайному режимі, оскільки для забезпечення температурного режиму використовують альтернативні джерела енергії.