«Дозволь собі бути щасливою!» - тема групи взаємопідтримки для прийомних мам

Напередодні Міжнародного жіночого свята 8 Березня спеціалісти Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели групу взаємопідтримки для прийомних мам.

Мета групи взаємопідтримки - сформувати в учасниць навички позитивного мислення, гармонізувати   внутрішній стан, розкрити творчий потенціал, попередити емоційне вигорання.

Прийомні мами активно приймали участь у тренінгових вправах, спрямованих на подолання негативних емоцій, формування позитивного мислення, гармонізації відносин між членами сім’ї.

По завершенню групи взаємопідтримки всім мамам були вручені подарунки за рахунок коштів районної Програми соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді та листівки для мам виготовлені прийомними дітьми власноруч.