Завдання влади - глибоко проаналізувати мережу сільських амбулаторій - Дмитрій Кисельчук

6 березня  2018 року голова Малинської РДА Дмитрій Кисельчук перебував з робочою поїздкою в Головківській територіальній громаді, де провів прийом громадян, обговорив з сільським головою Надією Назаренко питання наповнення місцевого бюджету та зустрівся з працівниками соціальної сфери.

Перед керівником району були підняті питання щодо сприяння в автобусному сполученні з районним центром, забезпечення школи паливом, проведення ремонту каналізаційної мережі в дошкільному закладі, сплати оренди за землю.

Про організацію первинної медичної допомоги у сільській місцевості в умовах реформування медичної галузі говорили з сімейним лікарем Головківської амбулаторії Василем Луциком. Як зазначив Дмитрій Кисельчук, мережа закладів охорони здоров’я району потребує значного фінансового ресурсу. Актуальним залишається стан матеріально-технічної бази закладів, оскільки більшість амбулаторій знаходяться в приміщеннях збудованих у 60-70-ті роки. На даний час районна влада та очільники територіальних громад мають подбати про програмне забезпечення сільських амбулаторій та забезпечити табель оснащення, що вказує, яке саме обладнання повинно бути на робочому місці сімейного лікаря.

Варто зазначити, що Головківською сільською радою вже передбачені кошти для придбання комп’ютерної техніки та підключення лікарської амбулаторії до мережі Інтернет.