Підтримка сільгоспвиробників за рахунок обласного бюджету

15 сесією Житомирської обласної ради від 07.03.2018 затверджено Порядки використання коштів обласного бюджету за Програмою розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2016- 2020 роки.

Фінансова підтримка надається за такими напрямами:

1. Спеціальна бюджетна дотація сільськогосподарським підприємствам за приріст поголів’я корів молочного, м’ясного та комбінованого напрямів продуктивності.
  2.  Часткове відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей,   корів для господарств населення.
  3.  Відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння для господарств населення.

Кошти з обласного бюджету спрямовуються для виплати відшкодування вартості установок індивідуального доїння, придбаних господарствами населення у сумі рівній вартості придбання, але не більше 7 000 грн. за одиницю, один раз у 5 років.

Господарства населення для отримання коштів обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння, подають такі документи:

- заявку за формою ;

- реквізити про відкриття поточного рахунку, видані банком;

- платіжний документ (касовий чек або товарний чек, або розрахункова квитанція, або прибутковий касовий ордер), що підтверджує сплату коштів та технічну документацію за придбану установку індивідуального доїння. Документи, подані на засідання комісії, повинні містити реквізити продавця, бути завірені печаткою і його підписом. У разі, якщо продавець працює без печатки, повинна бути замітка б/п;

- довідку, видану сільською, селищною, міською чи районною у місті радою, територіальною громадою про кількість корів;

- копії паспортів корів та ветеринарних карток до них, завірених належним чином;

- копії паспорта особи та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

- письмове зобов’язання про збереження придбаної установки індивідуального доїння протягом п’яти років (у разі закупівлі наступної установки до закінчення вказаного терміну, витрати не відшкодовуються). 4.

1. Часткове відшкодування вартості витрат на сертифікацію відповідності  виробництва органічної продукції та часткове   відшкодування вартості органічного насіннєвого       матеріалу               сільськогосподарським підприємствам.
  2.  Фінансова підтримка з обласного бюджету, що спрямовується на   розвиток  сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів за придбання обладнання.
  3. Фінансові підтримки з обласного бюджету, що спрямовується для виплати часткового відшкодування вартості витрат фермерським господарствам на придбання  причіпної  та навісної сільськогосподарської техніки   і обладнання.