Черговий виїзний прийом голова райдержадміністрації Дмитрій Кисельчук здійснив 4 березня у Владівці

Під час перебування  на території Владівської сільської ради голова райдержадміністрації  поспілкувався з сільським головою Віктором Баранівським та активом села, спільно обговорили низку господарських питань і можливі шляхи їх вирішення.

Керівник району оглянув сільський клуб, бібліотеку, дитячий садок та місцеву школу. Виконуючий обов’язки директора навчального закладу Олександр Романчук звернувся до посадовця щодо сприяння  в організації харчування дітей в школі, забезпечення паливом на наступний опалювальний сезон та здійснення ремонту освітлення в школі.

Селяни озвучили проблемні питання щодо ремонту доріг між населеними пунктами громади, медичного обслуговування у МРТМО, підвозу   дітей до школи,  використання землі.

У ході спілкування Дмитрій Кисельчук надав роз’яснення та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, скеровані  відповідним службам.