У Гранітному відкрили пам’ятну дошку Герою – Олександру Снітку

8 травня, у  день пам’яті та примирення, на фасаді Гранітнянської ЗОШ відкрили  меморіальну дошку загиблому в АТО колишньому учню школи Олександру Снітку.

Вшанувати його пам’ять прийшли рідні, земляки, бойові побратими, школярі і вчителі, керівники Малинського району.

Олександр загинув у вересні 2016 року в бою під Попасною на Луганщині під час виконання бойового завдання.

Виступаючі, ті, хто знав його з дитинства, і ті, що разом з ним захищали Батьківщину, ділилася спогадами про Олександра Снітка, згадували його юність, трудовий шлях, період військової служби.

«Вшанування пам’яті загиблих – це обов’язок живих. Пам’ять про воїна – оборонця й визволителя рідної землі – має бути вічною не тільки у бронзі і граніті, а перш за все у вдячних людських серцях» - зазначив у своєму виступі очільник району Дмитрій Кисельчук.

Священик освятив меморіальну дошку, а присутні поклали квіти.

Усіх загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання.