До уваги учасників антитерористичної операції!

Управління праці та соціального захисту населення Малинської районної  державної адміністрації повідомляє про те, що постановою кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 497 затверджено ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

Відповідно до п.3 вказаного Порядку бюджетні кошти спрямовуються регіональним органам з питань соціального захисту населення, які перераховують такі кошти до районних органів соціального захисту населення для відшкодування вартості:

надання послуг із психологічної реабілітації;

проживання та харчування під час надання послуг із психологічної реабілітації в умовах стаціонару;

витрат на оплату проїзду до суб’єктів, що надають послуги із психологічної реабілітації (далі - суб’єкт надання послуг), та назад.

Для проходження психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Малинської районної  державної адміністрації або за телефонами  (04133) 5-33-18, 5-14-87.