Підприємства та організації Житомирщини представили можливості області на 6 виставках

Гнучкий камінь, сонячні панелі, сучасна техніка для організації виробництва та сільського господарства, народні ремесла, культура та туризм – з цим можна було ознайомитися на І Регіональному форумі «Житомирщина – територія можливостей», який відбувся 16 травня у Житомирі.

З виставковими експозиціями у рамках форуму мав змогу ознайомитися кожен бажаючий. Їх також оглянули керівники області та міста, представники 6 посольств іноземних країн, керівники районів та громад.

«Ідея цього форуму полягає у тому, щоб представити можливості Житомирщини, тому і назва – "Житомирщина – територія можливостей". Ми показуємо галузі, у яких досягли певних результатів – це сонячна енергетика, виробнича сфера, сільське господарство тощо. Це потрібно для того, щоб не лише гості області бачили наші можливості, але і громада розуміла, де ми у лідерах. Те, що ми презентуємо представникам 6 країн світу, дає змогу їм ознайомитися з потенціалом Житомирщини і представляти її у своїх країнах інвесторам, які хочуть вкладати кошти», – зазначив голова ОДА Ігор Гундич.

Також керівник області додав, що на сьогодні на території Житомирщини є підприємства з іноземними інвестиціями 50 країн світу.