Футболісти 6 команд взяли участь у турнірі пам’яті загиблих учасників АТО

Організований районною федерацією футболу та управлінням гуманітарної сфери райдержадміністрації футбольний турнір відбувся у Гранітному 20 травня.

Перед початком змагань капітани команд-учасниць поклали квіти до нещодавно відкритої меморіальної  дошки колишньому учню школи Олександру  Снітку та вшанували пам’ять земляків, що загинули  під час антитерористичної операції.

До участь у турнірі заявилися команди: «ЄвроПак» (с.Нові Вороб’ї), «Будівельник», «МКДЗ»  (смт. Гранітне), «Любовичі» (с.Любовичі), «Урожай» (с.Українка), «Колос» (с.Головки).

Кубками відзначені переможці змагань. За І місце – головківський «Колос», за ІІ місце  -   «Будівельник» з Гранітного, ІІІ місце посіла команда «Любовичі».

Начальник управління гуманітарної сфери Світлана Барановська та голова районної федерації футболу Олександр Гребеник вручили дипломи кращим гравцям  у номінаціях.