Літні канікули – пора активної оздоровчої кампанії

Літо – час розваг, відпочинку та оздоровлення, якого особливо потребують діти.

Управлінням гуманітарної сфери та відділом освіти райдержадміністрації  проведена значна підготовча робота, спрямована на організацію  літньої оздоровчої кампанії. Цьогоріч на організацію оздоровлення та відпочинку дітей району з районного бюджету виділено 589 тис. грн. З них на придбання путівок для дітей пільгових категорій - 419 тис. грн. (в т. ч.  19 тис. грн. – субвенції Головківської та  Горинської сільських рад). Створено тендерний комітет, який займається закупівлею путівок.

Першочергова увага приділяється оздоровленню та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

29 травня відкрили свої двері 12 таборів з денним перебуванням, на базі Пиріжківського,  Нововороб’ївського, Малинівського, Недашківського Гранітненського, Українківського, Головківського, Слобідського, Владівського,  Ксаверівського, Любовицького, Ворсівського навчальних закладів. 500 дітей упродовж  14 днів   проводитимуть тут змістовне дозвілля, набиратимуться сил та снаги після напруженого навчального року. Кожний табір стане учасником огляду-конкурсу на кращу організацію роботи, який оголошений управлінням гуманітарної сфери райдержадміністрації.

На підготовку та функціонування таборів  з денним перебуванням у 2018 році районний бюджет спрямував  170 тис. грн.

31 травня у пришкільних таборах відбулись урочисті відкриття табірної зміни. Зокрема,  у пришкільному таборі «Джерельце»  на базі Малинівського НВК 65 дітей стали учасниками розважальної програми, конкурсів та естафет.

За інформацією управлінням гуманітарної сфери  райдержадміністрації, діти району зможуть  також оздоровитися за рахунок коштів обласного бюджету.