Триває акція «Безпечні канікули»

Заходи акції, організовані та проведені у пришкільних таборах фахівцями Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спрямовані на  попередження негативних явищ у дитячому середовищі,  формуванню здорового способу життя, на те, аби найдовші літні канікули для кожної дитини дійсно стали безпечними.

5 червня на базі пришкільних таборів  Ксаверівського та Владівського НВК з дітьми початкових класів проведені ігротеки:  «Спорт, рух – запорука здоров’я». Після спортивних змагань діти активно відповіли на запитання тематичної вікторини

З метою дотримання дітьми правил безпеки під час канікул на водоймах, у лісі, за межами місця проживання учні  5-7 класів   виготовили  колажі на тему: «Безпечні канікули».  Презентуючи  свої роботи, діти згадали правила поведінки під час відпочинку влітку.

У Владівській школі відбулася година спілкування  з  медичним працівником Дариною Давидюк, яка розповіла дітям про основні складові здорового способу життя та негативний  влив   паління, алкоголю,  наркотиків на здоров’я дитини.

Всім  учасникам заходів була вручена друкована продукція центру «Безпечні канікули» та подарунки.