Управління гуманітарної сфери влаштувало для дітей району незабутні канікули

Для дітей дуже важливо, щоб під час літніх канікул вони не лише відпочивали від навчання, але й отримували позитивні емоції від цікавих подорожей.

Група дітей із числа дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, потрапила у казку «Муха-цокотуха» Житомирського драматичного театру ім. Кочерги та отримала солодкі подарунки.

А для обдарованих дітей району було організовано подорож до м.Житомира у Квеструм «60 хвилин», де з ними трапилися справжні пригоди під назвою «Таємниці племені», «Лігво злодія», «Зомбі Апокаліпис» та «Гаррі Поттер». Також вони взяли участь у змаганнях з боулінгу, де, звичайно, перемогла дружба. І найкраще завершення будь якої подорожі для дітей – це ланч у «Макдональдсі».

Такі дні канікул діти згадуватимуть довго.