Акція «Безпечні канікули» триває…

На попередження бездоглядності, дитячого травматизму та нещасних випадків з дітьми під час літніх канікул спрямована профілактична акція «Безпечні канікули», проведення якої у районі ініційовано Малинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

До проведення акції залучаються соціальні партнери: служба у справах дітей райдержадміністрації,  Малинський відділ поліції, сімейні лікарі.

11 червня на базі Недашківського НВК  інспектором Малинського відділу поліції Савчук Ольгою Романівною та спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації Мухою Анною Ігорівною для учнів  5-7 класів  проведені  профілактична гра на тему: «Безпека на дорогах» та бесіда щодо дотримання безпечної поведінки під час літніх канікул та недопущення вчинення правопорушень.

З метою виховання у дітей  свідомого ставлення до свого здоров’я 6 та 12 червня у пришкільних таборах Недашківського НВК та Слобідської ЗОШ проведені години спілкування із сімейними лікарями на тему: «Здоровим – бути модно».

Фахівцями районного центру СССДМ проведені  тематичні ігротеки  «Спортивні розваги».