Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

17 червня в Україні відзначається День батька

Багато свят ми присвячуємо мамам, але батько – це друге крило любові до дитини. А його роль у вихованні донечок і синочків дуже важлива. У рамках  святкування Дня батька управлінням гуманітарної сфери  райдержадміністрації у Владівці  проведений конкурс «Файний Мен».

Отримати звання «Файний Мен» своїм татусям допомагали діти. За умовами конкурсу вони вирушили у подорож, протягом якої батьки пробували себе у ролі авіаконструкторів, а діти проводили випробування у ролі пілотів. Однією з зупинок  уявної подорожі стало місто Париж, де татусі, ставши тимчасовими  кутюр’є,  створювали образи «високої моди» для своїх моделей-дітей. Також команди відвідали країну Казкарію, в якій батьки змагалися у знанні казок. Потрапивши у столицю зимових Олімпійських ігор - Пекін, батьки демонстрували улюблені види спорту.

Конкурс проходив у невимушеній та по-родинному  теплій атмосфері. Задоволення та маса позитивних емоцій дісталася  не лише учасникам конкурсу, які отримали  подарунки, але й глядачам.

Зі святом всіх батьків привітала заступник начальника управління гуманітарної сфери райдержадміністрації, начальник відділу культури та туризму Людмила Фещенко.