Виїзне засідання Комісії з питань захисту дитини відбулося в Українці

З метою комплексного вирішення проблем сімей з дітьми, з ініціативи Малинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ініційовано чергове засідання  Комісії з питань захисту прав дитини на базі Українківської сільської ради, яке відбулося 2 серпня за участі суб’єктів соціальної роботи: Малинського ВП, служби у справах дітей та відділу з питань сім’ї, молоді та спорту управління гуманітарної сфери райдержадміністрації, голови сільської ради. Очолив роботу Комісії заступник голови Малинської райдержадміністрації  Сивко В.В.

Обговорювалися критичні ситуації в кількох родинах із числа таких, що вже перебувають на обліку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах районного центру, і тих, що потрапили у поле зору відповідних органів нещодавно.  Як показує практика, у таких сім’ях батьки зловживають спиртними напоями, безвідповідально відносяться до виконання батьківських обов’язків, не забезпечують належних умов проживання і виховання дітей, використовують кошти державної допомоги не за призначенням.

Були проаналізовані причини, які призвели до неблагополуччя в цих родинах та кожній сім’ї запропонований алгоритм вирішення складних життєвих обставин. Батьки попереджені про відповідальність у разі невиконання поставлених завдань.

По завершенні роботи комісії спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей управління гуманітарної сфери райдержадміністрації відвідали проблемні сім’ї з метою активізації їх батьківського потенціалу.