У центрі зайнятості провели семінар з попередження зовнішньої неврегульованої трудової міграції та торгівлі людьми

Трудова міграція  за кордон стає  для України  звичним явищем. Багатьох людей  низький рівень  життя  спонукає  до пошуку  заробітків  в інших країнах. Щоб захистити  шукачів роботи  від можливих  ризиків   3 серпня 2018 р. у рамках  Всесвітнього  дня  боротьби  з торгівлею людьми  в Малинському міському центрі зайнятості  відбувся семінар  з попередження зовнішньої  неврегульованої трудової міграції  та торгівлі людьми.  До проведення   просвітницького заходу  долучились  соціальні служби  міста та району: юрисконсульт міського центру  соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді Голембіовська Маргарита, провідний спеціаліст районного центру  соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді  Фещенко Надія, провідний спеціаліст  відділу у справах сім’ї, молоді  та спорту  Малинської РДА Фальківська Людмила.

Основні питання, що розглядалися на  семінарі – визначення фінансових та соціальних проблем нелегального працевлаштування за кордоном; небезпечні стереотипи, що супроводжують нелегальне працевлаштування; реалії, з якими стикаються трудові мігранти, можливості служби зайнятості у сприянні працевлаштуванню кваліфікованих робітників будівельної галузі в Державі Ізраїль.

Впродовж заходу  присутні переглянули відеоролик «Торгівля людьми  починається з невміння сказати -НІ» з ситуаціями, в які потрапляють люди під час  пошуку роботи за кордоном.

Всі бажаючі отримали  буклети  та пам’ятки  «Як уберегтися та запобігти сучасному  рабству», «Людина  - не товар».