День фізичної культури і спорту фізкультурники району відзначили змаганнями та показовими виступами

З нагоди Дня  фізичної культури і спорту  у школах району відбулися змагання з видів спорту, Олімпійський тиждень та Олімпійські урок, а також розіграш Кубку Малинського району з футболу.

Справжнє свято здорового способу життя і радості від корисної фізичної діяльності відбулося 7 вересня у Ворсівській ЗОШ  І-ІІ ст. Під час відкритого Олімпійського уроку «До спорту і ти приєднатись спіши!» організовані цікаві естафети, «матроські забави», міні-футбол між учнями та викладачами фізвиховання району.

Місцеві школярі із захопленням зустріли відкрите тренування відділення РДЮСШ з боксу та виступ вихованців танцювальної школи FDI.

Учасників свята привітала начальник управління гуманітарної сфери райдержадміністрації  Світлана Барановська, яка з нагоди свята відзначила Подяками та подарунками вчителів фізвиховання: Олексієнка Г.К. (Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ст.)  та Анісімову Г.В. (Малинівський НВК «ЗНЗ-ДНЗ І-ІІІ ст.»), тренерів-викладачів відділень РДЮСШ - Марченка О.Д. та Осипенка В.Г.