Дмитрій Кисельчук: Аби діти та вчителі діставалися на уроки зручно і комфортно – оновлюємо автопарк

Автопарк відділу освіти поповнився автобусом Mercedes-Benz Sprinter на 23 місця.

«Для його придбання виділено  785 тис. грн. Це спільне рішення керівництва району та депутатського корпусу районної ради» – зазначив голова Малинської РДА Дмитрій Кисельчук.

Відсьогодні автобус, який обслуговуватиме водій більш як з 50-річним стажем Микола Гавриленко, возитиме дітей та вчителів до Слобідської, Щербатівської та Ворсівської  шкіл.

За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації Віталія Коробейника, наразі парк шкільних автобусів  налічує 12 одиниць, які забезпечують безоплатне перевезення до місця навчання і у зворотньому напрямку 557 школярів та 212 педагогічних працівників.