Клас з біології у Нововороб’ївському НВК чекає на нове обладнання для навчання

Напередодні нового навчального року за ініціативи голови облдержадміністрації Ігоря Гундича  розроблені типові проекти класів природничих та математичних наук для опорних шкіл. До таких кабінетів є певні вимоги: світлий тон стін в приміщенні, якісне освітлення, сучасні меблі та обладнання для наочного навчання учнів. (Типовий кабінет біології на фото).

Ті райони та громади, які зроблять у класах внутрішній ремонт за зразками ОДА, отримають нове обладнання для навчання.  На оснащення цих класів сучасним навчальним обладнання спрямують 13,5 млн грн з освітньої субвенції.

Ініціативу очільника області підтримали  у Малинському районі. У Нововороб’ївському НВК підготовлений клас з біології. Його готовність відповідно до вимог голова райдержадміністрації Дмитрій Кисельчук запросив проінспектувати представника управління освіти та науки облдержадміністрації.  12 вересня Тетяна Кравчук  відвідала навчальний заклад і дала позитивну оцінку виконаним роботам.

Отож, маємо надію, що вже найближчим часом учні зможуть отримувати знання в оновленому  кабінеті, використовуючи нове  лабораторне та демонстраційне обладнання для уроків біології.