7 жовтня в Україні відзначається День працівників освіти

Сердечно вітаю вчителів, вихователів, наставників, усіх, хто докладає зусиль до благородної справи навчання та виховання молодого покоління, з професійним святом – Днем працівників освіти.

Висловлюю вам сердечну вдячність за самовідданість, високе служіння обраній справі, великий талант, невтомний творчий пошук, любов до дітей і рідного краю.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива заурожаїть новими талантами, яскравими особистостями, визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.

Міцного здоров’я всім вам, злагоди і благополуччя у ваших сім’ях, оптимізму у пошуках та впевненості у завтрашньому дні, творчої наснаги у здійсненні усіх ваших задумів.

Голова адміністрації                               Дмитрій Кисельчук