У районі розпочався тиждень правових знань

10 жовтня 2018 року начальником відділу «Малинське бюро правової допомоги»  Олегом Алєксєєвим спільно з працівниками служби у справах дітей управління гуманітарної сфери Малинської РДА в рамках тижня правових знань проведено круглий стіл на тему: “Професія – юрист! Доступ до безоплатної правової допомоги”, де обговорено питання захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Враховуючи оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право», та те, що не всі громадяни володіють  інформацією щодо змін в законодавстві, різноманітних правових аспектах, системі безоплатної правової допомоги, учасниками круглого столу прийнято рішення про активізацію правопросвітницької діяльності, яка полягає в активізації проведення інформаційних заходів з правових питань серед населення Малинського району, в тому числі і серед дітей.

З метою отримання безоплатної правової допомоги можна звертатися  до Малинського бюро правової допомоги  за адресою:

Житомирська обл., м. Малин, вул. Лисенка, 19. тел. (04133) 9-74-20