Свято людей з небайдужим серцем та щирою душею

Згуртований трудовий колектив працює у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Малинського району, який впродовж багатьох років очолює висококваліфікований фахівець, досвідчений керівник і вмілий організатор Марія Ребренюк (на фото).

Малинська районна державна адміністрація щиро вітає  працівників соціальної сфери Малинщини з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери!

Це  свято, яке по праву належить всім, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Спасибі за те, що серце ваше завжди відкрите людям, що для вас немає чужого горя, що проблеми знайомих і незнайомих людей ви сприймаєте як свої особисті. Спасибі за досвід і професіоналізм!