Оголошення про конкурс із відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку оголошує конкурс із відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році.

Відбір проектів здійснюється у відповідності до Закону України «Про засади державної регіональної політики», положень ст. 24Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року  № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»

Заявниками проектів є місцеві і центральні органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Основними умовами відбору є:

- для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

- календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

- співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

- спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

- загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000,0 тис. гривень, а для інших проектів - понад 1000,0 тис. гривень.

Перелік завдань, визначених Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року, стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року та плану заходів з її реалізації на 2018-2020 роки, викладено у додатку 1 до оголошення.

Перелік документів, які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі викладено у додатку 2.

Прийом документів проводиться Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації за адресою:

10014, Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12, к.608, 608а

Контактні телефони: (0412) 47-43-82, 47-43-86, 47-44-54

Строк подання пропозицій – до 05 грудня 2018 року

Інформація про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що подана заявником регіональній комісії, оприлюднюється ним на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону (htpp://dfrr.minregion.gov.ua) до початку проведення оцінки та відбору.

Вкладення:
Скачати цей файл (Додаток 1.doc)Додаток 1.doc34 Кб