Міська філія Житомирського обласного центру зайнятості на ринку соціальних послуг Малинщини

Протягом січня-жовтня 2018 року послугами Малинської міської  філії Житомирського обласного центру зайнятості скористалися 3922 особи (10 місяців 2017 р. - 3575), статус безробітного мали 1169 громадян, з них 471 – жителі району. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями у цей період, становила 1213, з яких 87% укомплектовано. Середня тривалість укомплектування вакансій складала 12 днів. У середньому за десять місяців поточного року навантаження на одне робоче місце складало 3 особи.

У січні-жовтні за направленням державної служби зайнятості працевлаштовано 924 особи проти 875 осіб торік, у тому числі 280 зареєстрованих безробітних, з яких 106 осіб – жителі сільської місцевості. Середня тривалість пошуку роботи становила 99 днів, тривалість безробіття 137 днів. Кількість працевлаштованих безробітних з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (батьки, які мають дітей віком до 6 років, випускники навчальних закладів, діти-сироти, люди з інвалідністю тощо), становила 97 осіб.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат єдиного соціального внеску працевлаштовано 23 безробітних, у тому числі 16 осіб працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Професійне навчання за направленням служби зайнятості проходили 148 безробітних.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 60 безробітних.

Станом на 1 листопада 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 395 осіб, 163 з яких проживають в сільській місцевості.  Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості становить 122.