З 25 листопада розпочалася акція “16 днів проти насильства”

У  рамках акції, яка триватиме до 10 грудня, громадськими організаціями, місцевими структурними підрозділами у справах сім’ї та молоді, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Малинського району проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї.

Дводенний тренінг на тему: «Підвищення рівня обізнаності вразливого населення Житомирської області щодо безпечної міграції та працевлаштування» провели провідний спеціаліст відділу з питань сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я управління гуманітарної сфери РДА та представниками ГО «Жіночий інформаційно-консультативний центр» для учнів-тренерів Малинського професійного ліцею.  Майбутні тренери з’ясовували основні причини виїзду українців за кордон, навчилися розрізняти види торгівлі людьми та їх причини, а також  наслідки для держави.  Учасникам тренінгу були запропоновані відеолекторії  «Життя на продаж» та «Станція призначення життя».

З метою пропаганди ненасильницької поведінки, розвитку дружніх стосунків  дітей серед однолітків управлінням гуманітарної сфери РДА вперше у районі серед молодших школярів проведений районний турнір блейдерів, у якому взяло участь 40 прихильників улюбленої гри «покоління Z» («цифрове покоління» - так називають дітей, народжених після початку ХХІ століття). Проявили активність та отримали масу позитивних емоцій  не лише учасники турніру, але й уболівальники.