У Нововороб’ївському НВК буде сучасний клас з біології – Дмитрій Кисельчук

Як повідомлялося раніше, голова облдержадміністрації Ігор Гундич ініціював в області   розробку типових проектів класів природничих та математичних наук для опорних шкіл.

Згідно такого проекту, який вимагає   сучасного внутрішнього ремонту класу, якісного освітлення, відповідних меблів, підготовлений клас біології у Нововороб’ївському НВК.

За інформацією голови Малинської РДА Дмитрія Кисельчука, облдержадміністрацією прийняте позитивне рішення щодо придбання сучасного навчального обладнання для класу біології Нововороб’ївського НВК, загальна вартість  якого  становить орієнтовно 250 тис.грн.

«Роботу в цьому напрямку ми продовжимо і в наступному році,  використовуючи всі можливості аби діти отримували знання в оновлених  кабінетах, користувалися сучасним лабораторним та демонстраційним обладнання. Наразі маємо напрацювання по  підготовці класів фізики та математики для шкіл району» - зазначив керівник району.