Міська філія Житомирського обласного центру зайнятості на ринку соціальних послуг Малинщини

Протягом січня-листопада 2018 року послугами Малинської міської  філії Житомирського обласного центру зайнятості скористалися 3959 осіб (11 місяців 2017 р. - 3704), статус безробітного мали 1255 громадян, з них 502 – жителі району. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями у цей період, становила 1281, з яких 88% укомплектовано.

Середня тривалість укомплектування вакансій складала 13 днів. У середньому за одинадцять місяців поточного року навантаження на одне робоче місце складало 2 особи.

У січні-листопаді 2018 року за направленням державної служби зайнятості працевлаштовано 989 осіб проти 933 осіб торік, у тому числі 305 зареєстрованих безробітних, з яких 116 осіб – жителі сільської місцевості. Середня тривалість пошуку роботи становила 99 днів, тривалість безробіття 122 дні. Кількість працевлаштованих безробітних з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (батьки, які мають дітей віком до 6 років, випускники навчальних закладів, діти-сироти, люди з інвалідністю тощо), становила 110 осіб, з яких 8 – особи з інвалідністю.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат єдиного соціального внеску працевлаштовано 27 безробітних, у тому числі 16 осіб працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

Професійне навчання за направленням служби зайнятості проходили 165 безробітних.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 62 безробітних.

Станом на 1 грудня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 402 особи, 160 з яких проживають в сільській місцевості.  Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості становить 103