Три дні у районі тривала акція «Назустріч дітям»

Традиційно акція «Назустріч дітям» проводиться з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Працівники соціальних служб району намагаються відвідати всі сім’ї, де виховуються діти з функціональними обмеженнями, привернути увагу громадськості до проблем сімей даної категорії.  Загалом таких сімей у Малинському районі -  68.

Заступник голови районної ради Руслана Нечипоренко, спеціалісти  Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей РДА, міського центру зайнятості, відділу освіти райдержадміністрації за активної участі голів сільських та селищної рад зустрілися вдома з дітьми та батьками, обговорили проблемні питання, які стосуються оздоровлення, навчання, здоров’я дітей, матеріального забезпечення сімей.

Всі діти чекали на гостей та отримали  подарунки – продуктові набори на загальну суму 9 132 гривні, придбані коштом районного бюджету.