Підведено підсумки роботи за 2018 рік та обговорено перспективний план розвитку району на 2019-2021 роки

Сьогодні, 21 грудня, відбулося перше засідання  Ради розвитку при Малинській районній державній адміністрації - консультативно-дорадчого органу, до  складу  якого увійшли голова районної ради, його заступник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, голови  постійних комісій районної ради.

Розвиток територіальних громад,  залучення інвестицій, поліпшення дорожньої інфраструктури, модернізація освітнього процесу, надання якісних медичних послуг населенню району - ключові питання, що обговорювалися під час засідання Ради. Особлива увага приділена формуванню нової територіальної основи та прискорення  реформи децентралізації в районі.

За словами голови Малинської РДА Дмитрія Кисельчука, наразі важливо напрацювати план роботи на майбутнє. «Кожна громада, шляхом обговорення з жителями кожного населеного пункту, має визначити свої пріоритети і сформувати перелік першочергових об’єктів, які будуть реалізовуватися у 2019-2021 роках» - зазначив керівник району.

Впровадження цих проектів має стати Планом спільних  дій  на найближчі три роки, що виокремить  бачення майбутнього Малинщини, визначення пріоритетних напрямків розвитку району.

В обговоренні перспектив розвитку громад, шляхів реалізації ключових реформ, зокрема освітньої і медичної, взяли участь голова районної ради Михайло Левковець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Віталій Коробейник, Малинівський сільський голова Наталія Парфіненко, Любовицький сільський голова Віктор Мельник, Головківський сільський голова Надія Назаренко.