Малинська районна державна адміністрація

офіційний веб-сайт

Стартувала монетизація субсидій – хто і коли отримає кошти

Кабінет міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив Постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати.

 Монетизація відбуватиметься у три етапи.

 Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій беруть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачами комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку.

 Тим сім’ям, які беруть участь в монетизації, не потрібно буде щомісяця сплачувати свій обов’язковий платіж окремо за кожен вид послуги. Держава через Ощадбанк сплачуватиме частину комуналки, в межах виділеної субсидії та соціальних норм, а субсидіанти доплачуватимуть другу частину рахунку.

 З 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період.

 А з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли коженхто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено.

5 головних питань про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі  

Вкладення:
Скачати цей файл (Відповіді.pdf)Відповіді.pdf178 Кб