«Тепла домівка, зігріта турботою»

Так називається  профілактична акція, яка  проводиться упродовж зимових місяців і охоплює всі райони області.

У рамках акції фахівці Малинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активізували напрямок роботи, пов’язаний із виявленням найуразливіших категорій населення, до яких відносяться сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, з метою надання їм своєчасної соціальної підтримки у зимовий період, попередження нещасних випадків, бездоглядності, порушень безпеки життєдіяльності тощо.

Упродовж грудня соціальні працівники відвідали   142 сім’ї, де проживають діти. 44 сім’ям надано гуманітарну допомогу одягом, взуттям, постільною білизною за сприяння благодійного фонду «Ми не байдужі». Спільно з благодійним фондом «Відкрите серце» 67 сім’ям, які опинилася в складних життєвих обставинах, були роздані продуктові набори.