Дмитрій Кисельчук: Головна мета – дати якісну освіту сільським дітям

З нового року учні Нововороб’ївського НВК мають змогу отримувати знання в оновленому кабінеті біології,  облаштування якого відбулося згідно типового проекту класів природничих наук, що впроваджений  за ініціативи голови облдержадміністрації Ігоря Гундича для опорних шкіл області.

У таких класах навчатися цікаво, а головне -  можна отримати поглиблені знання, використовуючи для цього сучасне обладнання.  Відтепер школярі навчального комплексу мають змогу користуватися електронними мікроскопами, мультимедійною дошкою, яскравою наочністю.

Перебуваючи у Нових Вороб’ях, голова Малинської РДА Дмитрій Кисельчук, голова районної ради Михайло Левковець та депутат районної ради Валентина Конончук поцікавилися в учнів їхніми враженнями від кабінету, почули думки вчителів біології та керівника навчального закладу щодо вдосконалення навчального процесу в цілому.