2 лютого стартував Чемпіонат району з футзалу

Навіть зимові місяці не являються  перешкодою для тих, хто грає в футбол. Як правило, в цей час  організовуються змагання з футзалу. Не став винятком і цей рік. Районна федерація футболу при сприянні управління гуманітарної сфери Малинської РДА 2 лютого  дала старт  Чемпіонату з футзалу, який об’єднав любителів  футболу  в трьох вікових категоріях – школярі,  молодь, ветерани 45+.

Відтак, організаторами планується залучити до змагань 8 шкільних команд, 16 команд сільських, селищних громад, підприємств міста та району та 5 ветеранських команд. Згідно Положення змагань ігри чемпіонату  проводитимуться кожної суботи та неділі до 21 квітня.

Урочисте відкриття Чемпіонату відбулося в реконструйованому спортивному комплексі «Металург».

Учасників змагань привітали і побажали яскравої гри та  позитиву  голова Малинської РДА Дмитрій Кисельчук, Малинський міський голова Олексій Шостак, директор Малинського ливарного заводу Іван Неділько.