У районі придбають соціальне житло для дітей-сиріт

13 лютого  2019 рокуу Малинській райдержадміністрації відбудеться засідання комісії, де  буде розглянуто пропозиції та визначення кандидатур на отримання такого житла.

У рамках реалізації державної політики в сфері захисту прав дітей  та районної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2020 роки  у 2019 році із районного бюджету на забезпечення житлом дітей цих категорій  передбачено 150000 грн. Також аналогічна сума буде спрямована з   обласного бюджету.

Про це повідомляють в управлінні гуманітарної сфери Малинської РДА.

До слова, у 2018 році в Малинському  районі вперше за роки незалежності  придбане житло для 19-річного Сергія Лиховидюка з Морозівки, ключі від якого напередодні Нового року вручили керівники району – Дмитрій Кисельчук та Михайло Левковець.