Часник та соя з Малинщини будуть представлені на міжнародній виставці

Про це інформує  управління регіонального розвитку Малинської РДА.

Агропідприємство «Овочева технологічна  компанія», яке з 2016 року працює в Малинському районі, візьме участь   у найбільшій міжнародній виставці Fruit Logistica 2019, що проходитиме 7-9 лютого у Берліні (Німеччина).

На стенді Асоціації «УКРСАДПРОМ», яка є організатором поїздки,  відвідувачам виставки буде представлена плодово-ягідна та овочева продукції 6 українських сільськогосподарських підприємств.

Для  ТОВ «Овочева технологічна  компанія»  участь у виставці  є гарною нагодою продемонструвати  свою продукцію і розширити  ринок збуту овочевої продукції, яку агропідприємство успішно вирощує на  полях Нововороб’ївської сільської ради.

У 2018 році в  обробітку товариства перебувало 550 га сільськогосподарських угідь. «Овочева технологічна  компанія»   займалася вирощуванням сої на площі 543 га, валовий збір якої склав 1663 т при урожайності 30, 6 ц/га. З 6 гектарів, засаджених часником,  зібрано 24 т цього продукту.