ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ!

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Малинської райдержадміністрації звертає увагу виборців Малинського району: у разі, якщо виборець перевірив факт своєї присутності у Державному реєстрі виборців через «Особистий кабінет виборця» на сайті Центральної виборчої комісії і йому надійшла відповідь про відсутність у Реєстрі, то це означає, що виборець там дійсно не значиться або присутній за іншими персональними даними (інша дата народження або інше ПІБ).

У такому випадку виборцю необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців  апарату Малинської райдержадміністрації для того, щоб він був включений до Державного реєстру виборців (у разі відсутності) або, при необхідності, змінені його персональні дані.

При собі обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України для осіб, які нещодавно отримали громадянство України.

Також повідомляємо, що у разі відсутності виборця у Державному реєстрі виборців, такий виборець не зможе потрапити у списки виборців за своєю виборчою адресою та взяти участь у голосуванні на будь-яких виборах (крім випадків, коли його внесуть у списки виборців безпосередньо на виборчій дільниці за наявності відповідних підстав).

Наша адреса: пл.Соборна, 6А, каб.316, м.Малин, Житомирська обл., 11601;

контактні телефони: (04133) 9-76-67, 5-24-70